Mam na imię  Ada i  pragnę przywitać Państwa na stronie Peritus Design. Jestem absolwentką poznańskiej School of Form. Już od bardzo dawna projektowanie i aranżowanie wnętrz jest moją pracą, ale przede wszystkim pasją .

To jak mieszkamy ma ogromny wpływ na nasze codzienne funkcjonowanie i samopoczucie. W swojej pracy wykorzystuję zdobytą wiedzę i doświadczenie by tworzyć wnętrza funkcjonalne, wyjątkowe i ponadczasowe zgodne z dewizą jednego z najwybitniejszych  architektów modernistycznych – Ludwika Mies van der Rohe: „Mniej znaczy więcej ”. Pozwala mi to tworzyć wnętrza harmonijne i nowoczesne, nawiązujące do ponadczasowych form i wzorów.

Moje ulubione materiały to kamień , drewno, szkło.

Wraz z moimi współpracownikami prowadzimy zarówno budowy jak i remonty, od projektu koncepcyjnego do etapu „ pod klucz”. Realizujemy dla Ciebie Twoje marzenia o mieszkaniu, domu czy biurze zdejmując z Ciebie stres i kłopoty z tym związane. Ty natomiast oszczędzasz czas i pieniądze ( w Twoim imieniu negocjujemy ceny materiałów, podwykonawstwa, wyposażenia wnętrz). Ty cieszysz się wyłącznie nowym wymarzonym otoczeniem.

Zależy nam na tym, aby każdy projekt był ściśle dopasowany do potrzeb, wymagań i możliwości finansowych klienta.

To co nas wyróżnia, to elastyczność w umiejętności aranżowania przestrzeni w dowolnym stylu, zgodnie z zasadami i najnowszymi trendami dopasowanymi do potrzeb i oczekiwań klientów.

Etapy współpracy

  1. Poznajmy się!!!!!!! Na tym etapie dążę do jak najlepszego poznania Państwa gustów i oczekiwań. Przygotowaliśmy ankietę, która pozwoli nam na dokładną analizę upodobań estetycznych, potrzeb funkcjonalnych i stylu życia
  2. Projekt koncepcyjny. To etap,w który przygotowujemy przynajmniej 2 koncepcje projektowanego wnętrza. Na podstawie otrzymanych uwag i korekt powstają kolejne propozycje a po nich ostateczny układ funkcjonalny wnętrza.
  3. Dokumentacja Techniczna. Po Państwa akceptacji, w oparciu o uzgodnioną koncepcję przygotowujemy szczegółowy projekt techniczny (rzuty, przekroje, rysunki mebli, projekt instalacji elektrycznej w tym rzut sufitów wraz z oświetleniem).Przeciętny czas przygotowania dokumentacji ok 2-3 tygodnie. Wraz z dokumentacją techniczną przygotowujemy szczegółowy wykaz wszystkich elementów wyposażenia i materiałów wykończeniowych potrzebnych do realizacji wnętrza zgodnie z­ projektem. Zestawienie materiałowo-kosztowe zawiera również wycenę wykonania wszelkich prac jak i indywidualnie zaprojektowanych dla Państwa elementów wyposażenia, w tym mebli, przygotowaną przez sprawdzonych wykonawców.

 

  1. Nadzór autorski- realizacja „ Pod klucz” .Oferujemy pełne wparcie i nadzór nad realizowaną inwestycją. Współpracujemy z podwykonawcami, czuwamy nad postępem i spójnością prac realizacyjnych, wspieramy przy wyborze materiałów oraz koordynujemy ich dostarczenie na miejsce prowadzonych prac.Decydując się na usługi naszego Biura Projektowego, otrzymujesz nieruchomość gotową ”Pod klucz”. Jesteśmy z Tobą do ostatecznej decyzji, że wszystko zostało zrobione, a Ty jesteś w pełni zadowolony z efektu końcowego.Zachęcam do kontaktu i współpracy!!